Nauka uczenia się z klockami Lego

Ile klocków Lego potrzebuję?

Lego star wars 2022 nowy zestaw to jedna z najbardziej wszechstronnych i kreatywnych zabawek. Lego to popularna zabawka używana przez wiele dzieci i dorosłych. Jednak liczba sztuk potrzebnych do wykonania projektu może się różnić w zależności od złożoności projektu.

Liczba cegieł potrzebnych do projektu może się różnić w zależności od stopnia złożoności projektu. Na przykład musisz kupić więcej elementów, jeśli budujesz pojazd lub jeśli ma on ruchome części, takie jak koła lub koła zębate. Potrzebujesz również więcej elementów, jeśli Twój projekt jest większy niż 4x4x4 cale lub jeśli zawiera wiele kolorów, takich jak projekty witrażowe.

Jest wiele sposobów, aby odpowiedzieć na to pytanie, ale najłatwiej jest zajrzeć na stronę Lego.

Jak długo trwa zbudowanie zestawu Lego?

Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. Zależy to od złożoności zestawu i ilości jego elementów.

Możemy sobie wyobrazić, że zbudowanie zestawu Lego składającego się z 300 elementów zajęłoby około 30 godzin. Ale co z zestawem Lego zawierającym ponad 1000 elementów? Zajęłoby to około 4 dni!

Nauka uczenia się z klockami Lego

Wszyscy wiemy, że klocki Lego to świetny sposób na naukę budowania i tworzenia. Są świetnym sposobem na poznanie podstaw budowania i mogą służyć jako model do nauki bardziej złożonych tematów.

Jednak nie chodzi tylko o naukę z Lego. To także proces budowania, tworzenia i uczenia się.

Czym jest nauka uczenia się z klockami Lego?

Lego to zabawka, która istnieje od dziesięcioleci. To firma, która wyrobiła sobie markę w branży dzięki kreatywności i innowacyjności.

Lego Learning to Learn to program edukacyjny, którego celem jest nauczenie dzieci, jak uczyć się i rozumieć naukę. Lego Learning to Learn wykorzystuje klocki Lego, którymi łatwo się manipuluje, jako narzędzie do nauczania pojęć naukowych, takich jak poruszanie się energii, wzajemne reakcje materiałów i działanie świata.

Program był używany w wielu krajach, takich jak Australia, Brazylia, Kanada, Dania, Anglia, Finlandia, Francja, Niemcy, Indonezja i Szwecja.